Apple iPhone SE

Deal Score0

1464,40 zł 1999,99 zł

SPRAWDŹ
0

Przedstawiamy iPhone’a SE, najpotężniejszy 4-calowy telefon świata. Wykorzystaliśmy w nim uwielbianą przez użytkowników poręczną konstrukcję, jednocześnie całkowicie ją przeprojektowując. A9 to ten sam zaawansowany procesor, w który wyposażyliśmy iPhone’a 6s. 12-megapikselowy aparat rejestruje przepiękne zdjęcia i wideo 4K. A dzięki funkcji Live Photos obrazy dosłownie ożywają na ekranie. W rezultacie powstał niewielki iPhone, który może bardzo wiele.

Kultowa konstrukcja, nowe detale.

Projektując iPhone’a SE, wybraliśmy dobrze znaną, popularną konstrukcję. A potem ją udoskonaliliśmy. Wykonany z aksamitnego w dotyku, piaskowanego aluminium, lekki i kompaktowy telefon idealnie leży w dłoni. Na pięknym 4-calowym1 wyświetlaczu Retina każdy obraz jest ostry i wyrazisty. A ścięte, matowe brzegi oraz logo z nierdzewnej stali w kolorze obudowy wspaniale dopełniają całość.

Najpotężniejszy 4‑calowy telefon świata.

Sercem iPhone’a SE jest A9, ten sam zaawansowany procesor, w który wyposażyliśmy iPhone’a 6s. 64-bitowa architektura klasy komputerów stacjonarnych zapewnia fantastyczną płynność i szybkość działania. A wydajność grafiki klasy konsolowej oznacza, że gry i aplikacje dostarczają niesamowitych wrażeń. W skrócie — potężny procesor, maksymalna wydajność.

Jedyny aparat, jakiego Ci trzeba. Kamera też.

12-megapikselowym aparatem zrobisz równie ostre i bogate w szczegóły zdjęcia, jak te wykonane iPhonem 6s. To samo dotyczy rejestracji — a także montażu — przepięknych filmów w rozdzielczości 4K, nawet czterokrotnie większej niż w formacie HD 1080p.

8 Total Score

User Rating: 4 (1 votes)

iPhone SE - Recenzja - Test - Opinia | AppleNaYouTube

Kup iPhone SE: http://bit.ly/1oJ9q2R SUBSKRYBUJ ▻ http://applenayoutube.pl/s/SUBSKRYBUJ ORAZ KLIKNIJ FACEBOOK ...

iPhone SE & 6S | W 2017? | OPINIA | PL

Materiał na Wasze życzenie. Czy warto kupić SE/ 6s w 2017 roku (?) SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCFGud6qsbaAjuP6WaXAJj3Q Link do ...

iPhone SE | TAK czy NIE ? | OPINIA

iPhone SE w odcieniach szarości, czyli nie dla każdego maluch. ZAPRASZAM: SUBSKRYBUJ: ...

iPhone SE vs iPhone 6S - Porównanie - Test | AppleNaYouTube

Kup iPhone SE: http://bit.ly/1oJ9q2R Kup iPhone'a 6S: http://bit.ly/1N8y592 SUBSKRYBUJ ▻ http://applenayoutube.pl/s/SUBSKRYBUJ ORAZ KLIKNIJ ...

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0