Arozzi Enzo

Krzesło do gier Arozzi Enzo zapewnia elegancki komfort, który triumfuje w wyglądzie, niezależnie od tego, czy ślizgasz się przez dżunglę w ulubionym FPS, czy też szukasz drogi w kawiarni MMO lub przebijasz się przez maraton kodujący.

Arozzi Enzo został zaprojektowany w Szwecji z ergonomicznie przyjaznymi cechami uzupełnionymi grubą, wysokiej jakości podeszwą na plecy, podłokietnikami i siedzeniem, które pozwalają na długie sesje gry lub pracy bez zmęczenia ciała. Wygląd Enzo jest inspirowany motorsportami na mistrzowskim poziomie i jest dostępny w wielu przyciągających wzrok kolorach, aby wyrazić swoją zwycięską wolę.

Dom, biuro, impreza LAN, sala gier – gdziekolwiek się bawisz lub ciężko pracujesz, Enzo pomoże Ci wjechać na wyższy poziom … w zaciszu i stylu.

10 Total Score

User Rating: 5 (2 votes)

Arozzi Monza RED - rzut okiem na fotel komputerowy

Promocja morele.net:http://forum.itpc.net.pl/index.php?/topic/3956-promocja-morelenet-dla-wszystkich-u%C5%BCytkownik%C3%B3w-forum-itpc/ Zapraszam ...

Arozzi Enzo Gaming Chair Review

Arozzi Enzo Gaming Chair Review Now I have had my Arozzi Enzo chair for some time and these are my thoughts on it Facebook: ...

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0