Bestseller Asics GEL-Pulse 8 damskie

Asics GEL-Pulse 8 damskie

Deal Score0

249,00 zł

SPRAWDŹ
0

Znajdź swój rytm biegowy i ciesz się pluszowym komfortem przez kilometry w butach biegowych dla kobiet Asics Gel-Pulse 8. Wyjątkowa opcja dla codziennego użytku, Gel-Pulse 8 jest idealna dla biegaczek, które doceniają lekką, szybką reakcję. Zmodyfikowana konstrukcja górnej części siatki zachęca do przepływu powietrza w celu zapewnienia chłodnej wentylowanej powierzchni; podczas gdy zintegrowane nakładki wzmacniają wysokie podbicie, zapewniając długotrwałe wsparcie przez kilometry. Elastyczna podeszwa środkowa SPEVA łączy się z amortyzacją wstrząsów firmy Asics, która poprawia odbijanie się i redukuje naprężenia stawowe napędzające stopę z płynną wydajnością. Wytrzymała i odporna na ścieranie podeszwa AHAR Ride zapewnia doskonałą przyczepność do gruntu, zapewniając równomierny kontakt z gruntem podczas podnoszenia nóg. Podnieś tempo, poczuj jak wbijasz w chodnik lekkie i wygodne buty do biegania Asics Gel-Pulse 8.

9 Total Score

User Rating: 4.5 (2 votes)

Asics Gel Pulse 8 Woman

Model GEL-PULSE 8 je cenově příznivá odpružená běžecká bota s výborným poměrem mezi kvalitou a cenou. http://bit.ly/2gpERNu.

Asics Gel Pulse 8 (T6E6N-6706) - damskie buty do biegania

Bardzo lubiany i ceniony, damski but treningowy renomowanej marki Asics w nowej odsłonie. Gdzie kupić?

Asics GEL-Pulse 8 - Prezentacja

Ósma odsłona męskiego buta treningowego z kolekcji biegowej Asics. Posiada dobry poziom amortyzacji, przeznaczony na twarde nawierzchnie miejskie typu ...

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0