Jak wybrać słuchawki dla graczy? Ranking słuchawek gamingowych.

TOP10 Słuchawki gamingowe
Jak wybrać najlepsze słuchawki do gier?
Ranking słuchawek dla graczy!

Dobra jakość dźwięku, a tym samym dobre słuchawki do gier są niezbędne dla wszystkich graczy. Pierwszy powód to zadowolenie z rozgrywki: wysokiej jakości dźwięk pozwala na lepsze wrażenia z gry. Druga sprawa to czucie gry. Dobry dźwięk przestrzenny pozwala identyfikować przeciwników i wszelkie zdarzenia w grze, dlatego warto wybrać dobrej jakości sprzęt. Z tego artykułu dowiecie się jak wybrać słuchawki dla graczy oraz znajdziecie aktualny ranking słuchawek do gier.

Zdjęcie Słuchawki dla graczyOcena
Bestseller
SOMiC V2

SOMiC V2

Somic V2 to cudowna broń marki Somic pozwalająca zakasować konkurencję. Słuchawki grają dźwiękiem na poziomie znacznie droższych słuchawek uznanej konkurencji, a kosztują połowę jej ceny. ...

User Rating: 4.33 (3 votes)
219,00 zł SPRAWDŹ
2 KINGSTON HYPERX CLOUD II

KINGSTON HYPERX CLOUD II

HyperX Cloud Rodzina zestawów słuchawkowych Cloud umożliwia dobranie urządzenia odpowiadającego potrzebom każdego gracza, niezależnie od jego ulubionego systemu, sposobu gry lub ...

User Rating: 5 (3 votes)
319,00 zł 399,00 zł SPRAWDŹ
3 QPAD QH-90

QPAD QH-90

Oczywiście potrzebny jest zestaw słuchawkowy zdolny do odtwarzania wszystkich niuansów i częstotliwości. Funkcja Hi-Fi nowego QPAD QH-90 nie tylko otworzy świat magicznych dźwięków dla Ciebie, ale ...

User Rating: 4.25 (4 votes)
259,99 zł 399,00 zł SPRAWDŹ
4 STEELSERIES SIBERIA 200

STEELSERIES SIBERIA 200

Linia Steelseries Siberia znana jest z najbardziej wygodnych zestawów do gier w komputerach PC, które nie są porównywalne z innymi markami urządzeń peryferyjnych przeznaczonych do gier. Przez wiele ...

User Rating: 4.75 (4 votes)
199,99 zł 369,90 zł SPRAWDŹ
5 SENNHEISER G4ME ZERO

SENNHEISER G4ME ZERO

Dzięki zastosowaniu systemu EAR (Ergonomic Acoustic Refinement) model G4ME™ ZERO zapewnia najwyższą precyzję i czystość brzmienia. Zmodernizowana, zamknięta konstrukcja kapsuł wyposażonych w stalowy, ...

User Rating: 4.75 (4 votes)
790,00 zł 1157,99 zł SPRAWDŹ
6 SUPERLUX HD-669

SUPERLUX HD-669

Profesjonalne, zamknięte słuchawki gamingowe HD669 to wysokiej jakości, profesjonalne, zamknięte słuchawki monitorowe. Znajdą one swoje miejsce w bardzo szerokiej gamie zastosowań, jednak ...

User Rating: 5 (4 votes)
149,00 zł 178,00 zł SPRAWDŹ

Najlepsze słuchawki dla graczy

Jak wybrać słuchawki gamingowe?

Ranking słuchawek dla graczy – jaka platforma?

ranking słuchawek dla graczy 2017

Pierwsze pytanie, na które należy odpowiedzieć, to do czego tych słuchawek chcemy używać. Ma to znaczenie czy grasz na komputerze będąc blisko ekranu czy siedzisz wygodnie na sofie grając na PS4 czy XBOX ONE. Istotne jest, aby wybrać sprzęt kompatybilny z danym urządzeniem. Jeżeli posiadasz zarówno PC jak i konsolę, to warto wybrać headset działający na obydwu platformach.

back to menu ↑

Słuchawki dla graczy bezprzewodowe czy z kablem?

słuchawki dla graczy ranking

Wiele też zależy od tego czy jesteś graczem profesjonalnym czy okazjonalnym. Gracze profesjonalni powinni wybierać słuchawki przewodowe niezależnie od platformy. Minimalizuje to opóźnienie dotarcia dźwięku do gracza, a tym samym zapewnia optymalną reakcję. W grze na najwyższym poziomie istotna jest każda milisekunda. Jeżeli czas reakcji nie jest dla Ciebie tak istotny, to możesz zdecydować się na słuchawki bezprzewodowe. Jakość dźwięk jest zbliżona w obydwu przypadkach.

back to menu ↑

Słuchawki dla graczy ranking, a komfort użytkowania

ranking słuchawek gamingowych 2017

Dla gracza bardzo istotny jest komfort wielogodzinnego użytkowania słuchawek. W związku z tym warto przetestować słuchawki w dużych sklepach, gdzie mamy taką możliwość. Dobrze też się dowiedzieć czy znajomi nie mają takich słuchawek, które chcielibyśmy kupić. Wówczas można pozwolić sobie na dużo dłuższe testy. Generalnie warto wybierać słuchawki lżejsze, dopasowujące się do naszej głowy. Ciężkie słuchawki nie sprawdzają się przy wielogodzinnym użytkowaniu.

back to menu ↑

Słuchawki gamingowe otwarte czy zamknięte?

słuchawki dla graczy otwarte czy zamknięte

Na rynku są dostępne różne rodzaj słuchawek: otwarte, półotwarte, zamknięte oraz douszne. Wielogodzinne użytkowanie słuchawek dousznych jest niezdrowe i nie polecamy ich do gamingu, mimo że mogą się dobrze sprawdzić na turniejach LANowych. Jeżeli chodzi o grę turniejową, to lepszym rozwiązaniem będą słuchawki zamknięte. Dzięki nim wyciszamy otoczenie i możemy w 100% skupić się na grze. Słuchawki otwarte czy półotwarte dopuszczają do nas dźwięk z zewnątrz, który może nas rozpraszać podczas rozgrywki. Dobra izolacja hałasu zewnętrznego jest konieczna na turniejach LAN.

back to menu ↑

Słuchawk dla graczy ranking – mikrofon

mikrofon dla graczy ranking

Nie ma konieczności kupowania słuchawek do gier z mikrofonem. Zawsze możemy dokupić mikrofon na klipsie i kupić porządne słuchawki. Oczywiście wiele headsetów gamingowych posiada w zestawie dedykowany mikrofon, co dla wielu jest plusem, ale tak jak wspomniałem nie jest wymogiem koniecznym.

back to menu ↑

Trwałość słuchawek gamingowych

słuchawki dla graczy ranking 2017

Tak jak każdy sprzęt dla graczy, tak również słuchawki powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wybierajcie słuchawki wykonane z solidnego plastyku, wyścielane dobrym gąbką czy skórą. Wielokrotne zakładanie i zdejmowanie powoduje wycieranie poduszek, jeżeli będą one niskiej jakości, to szybko się zniszczą.

back to menu ↑

Słuchawki do gier stereo czy 7.1?

słuchawki dla graczy 7.1 czy stereo

Za słuchawki wielokanałowe, 7.1 (itd., itp.) zawsze musimy dopłacać. Jest to bajer stworzony dla graczy, który ma ich marketingowo zachęcić do zakupu słuchawek gamingowych. W praktyce okazuje się, że lepiej po prostu kupić lepsze słuchawki stereo z dobrą sceną. Takie też znajdują się w naszym rankingu i są wysoko oceniane przez czytelników. Warto pamiętać, że oprócz dobrych słuchawek ważna jest również znajomość i czucie gry. Musicie bardzo dobrze znać mapy, rozpoznawać dźwięki w grze, a w połączeniu z dobrymi słuchawkami usłyszycie każdy dźwięk.

back to menu ↑

Ranking słuchawek gamingowych – części zamienne

słuchawki gamingowe ranking

Nawet najtrwalsze słuchawki z najlepszymi materiałami przy dużej intensywności użytkowania nie wytrzymają wiecznie. Warto przed zakupem sprawdzić czy sprzęt ma możliwość dokupienia części zamiennych. Dotyczy to w szczególności nauszników, które zużywają się najszybciej.

Liczę, że nasz ranking słuchawek dla graczy 2017 pozwolił Ci się lepiej zorientować na co warto zwrócić uwagę przy zakupie tego sprzętu. Mam nadzieję, że z naszych propozycji wybierzesz dla siebie dobre słuchawki gamingowe.

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0