Na co zwrócić uwagę kupując łóżeczko dla dziecka przez Internet?

Jakie wybrać łóżeczko dla dziecka?

Najlepsze łóżeczka dziecięce - poradnik zakupowy.

Bezpieczeństwo

Na pierwszym miejscu bezpieczeństwo! Najważniejsze jest spełnienie przez firmę produkcyjną wymogów bezpieczeństwa narzuconych przez Unię Europejską. Łóżeczko powinno być stabilne z solidnie zamocowanymi szczebelkami, ważne żeby dziecko przez szczebelki nie mogło wystawić główki (dopuszczalna odległość między szczebelkami do 6cm). Należy również odrzucić łóżeczka z ostrymi krawędziami, zadrami, czy wystającymi ostrymi elementami.

Funkcjonalność

Po drugie – funkcjonalność. Dziecko spędzi w łóżeczku okres do 3 roku życia, dlatego należy postawić na funkcję regulacji wysokości materaca. W ofercie najczęściej możemy spotkać regulację 3- poziomową, noworodka umieszczamy na najwyższym poziomie, a w miarę upływu czasu, opuszczamy materac. Do zakupu łóżeczka można podejść zarówno funkcjonalnie jak i ekonomicznie. Na rynku znajdziemy łóżeczka „rosnące razem z dzieckiem”, które posłużą nawet do 7 roku życia.

1

TROLL ŁÓŻECZKO NICOLE WHITE

Łóżeczko firmy TROLL. Za bezpieczeństwem przemawia fakt, że łóżeczko zostało wyprodukowane zgodnie z normą bezpieczeństwa, posiada dodatkowe osłonki przymocowane na górnej krawędzi. Łóżeczko ma regulowaną, 3-poziomową wysokość materaca. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia kółek z mechanizmem blokującym.

Wymiary pod materac: 120×60

Materiał: brzoza

TROLL ŁÓŻECZKO NICOLE WHITE

579,00 zł 849,00 zł


2

PINIO ŁÓŻECZKO 120X60 MOON

Kolejną propozycją jest atestowane oraz zgodne z polskimi i europejskimi normami łóżeczko firmy Pinio. Posiada designerski wygląd oraz możliwość przerobienia na tapczanik poprzez ściągnięcie boku. Łóżeczko ma regulowaną, 3-poziomową wysokość materaca.

Wymiary pod materac: 120×60

Materiał: płyta MDF

PINIO ŁÓŻECZKO 120X60 MOON

537,00 zł 704,98 zł


3

JARDREW ŁÓŻECZKO TAPCZANIK K04 140X70 CM

Ostatnią propozycją jest spełniające wymogi bezpieczeństwa, a ponad to „rosnące razem z dzieckiem” łóżeczko firmy JARDREW. Dodatkową opcją są wyciągane, środkowe szczebelki. Łóżeczko posiada regulowaną, 3-poziomową wysokość materaca.

Wymiary pod materac: 140×70

Materiał: sosna

JARDREW ŁÓŻECZKO TAPCZANIK K04 140X70 CM

229,00 zł

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0