Ranking ekspresów do kawy – jaki wybrać?

Jaki ekspres do kawy wybrać?

Najlepsze ekspresy do kawy ranking

Zastanawiasz się nad zakupem ekspresu do kawy? Ten artykuł pomoże Ci podjąć decyzję jaki ekspres do kawy kupić. Wybór dobrego expresu do kawy jest niezwykle ważny, ponieważ niewłaściwy sposób parzenia kawy może zepsuć smak nawet najlepszego gatunku kawy. Przygotowaliśmy dla Was ranking ekspresów do kawy – zapraszamy do lektury.

1

De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B – najlepszy ekspres do kawy

Ekspres do kawy De’longhi to najlepszy ekspres do kawy w naszym rankingu. Idealnie sprawdza się do niego zarówno kawa mielona jak i kawa ziarnista. Stalowy młynek do kawy posiada 13-stopniową regulację stopnia zmielenia ziaren. Istnieje możliwość przygotowania dwóch kaw równocześnie. Ekspres De’longhi umożliwia dokonywanie spersonalizowanych ustawień takich jak moc, temperatura oraz ilość kawy. Wbudowany system grzewczy Termoblok gwarantuje przygotowanie różnych rodzajów kaw w odpowiednich temperaturach.

ranking ekspresów do kawy - ekspres delonghiPojemność zbiornika na kawę ziarnistą wynosi 250g. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,8l. Natomiast zbiornik na zużytą kawę pomieści odpad z 14 filiżanek. W ekspresie delonghi przygotujecie wspaniałe cappuccino z kremową, gęstą mleczną pianką. Nowoczesny system do spienienia mleka nie tylko zagwarantuje wam dobre cappuccino, ale również niezwykłe latte macchiato czy espresso macchiato. Expres posiada regulowany adapter, dzięki któremu ulubione latte przygotujecie w efektownej filiżance do 14cm wysokości. Ponadto ekspres wyposażony jest w automatyczny system odkamieniania i płukania. Z powodów wcześniej wymienionych nasz ranking ekspresów do kawy stawia ten sprzęt na pierwszym miejscu.

De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B

Sprawdź cenę!


2

Saeco Incanto HD8917/09 – 2 miejsce w rankingu ekspresów do kawy

Ekspres do kawy Saeco to 100% automat do kawy. Ekspres Saeco w jednym czasie zaparza dwie kawy oraz daje możliwość wyboru aż 6 rodzajów napojów. Przyciski wyboru kawy znajdują się na panelu przednim wykonanym ze stali szlachetnej. Z przodu umieszczony jest 500ml zbiornik na mleko, który dzięki dwukrotnemu spienianiu mleka zapewnia aksamitnie gładką piankę.

Saeco Incanto HD8917/09 ma wbudowany niezwykle wytrzymały, ceramiczny młynek z 5-stopniową regulacją stopnia zmielenia ziaren. Użytkownik ekspresu może zadecydować również o ilości kawy oraz mocy aromatu. Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą wynosi 250g. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,8l. Natomiast zbiornik na zużytą kawę pomieści odpad z 15 filiżanek. Filtry do kawy są niezwykle wytrzymałe, jeden filtr pozwala zaparzyć nawet do 5000 filiżanek kawy bez konieczności odkamieniania. Ten ciśnieniowy ekspres do kawy automatycznie czyści obieg kawy oraz mleka. Urządzenie samo sygnalizuje potrzebę usunięcia kamienia, przez co wydłuża się jego żywotność. Maksymalna wysokość filiżanki do kawy to 15,2cm.

Saeco Incanto HD8917/09

Sprawdź cenę!


3

Ranking ekspresów do kawy 3 miejsce: Siemens EQ6 TE607203RW

Ekspres do kawy Siemens to ekspres ciśnieniowy, w którym ciśnienie wynosi aż 19 barów. Urządzenie posiada system sensoFlow zapewniający idealną temperaturę parzenia kawy. Ponadto użytkownik sprzętu może samodzielnie regulować takie parametry jak: liczbę parzonych kaw w jednym czasie (1 lub 2), objętość kawy (mała, średnia, duża), temperaturę kawy (w skali 3-stopniowej), moc kawy (w skali 7-stopniowej), stopień zmielenia kawy, wysokość dystrybutora kawy, wysokość spieniacza mleka, czas wyłączenia, twardość wody.

Ekspres posiada również płytę służącą do podgrzewania filiżanek oraz podświetlany wylot kawy. Łatwe sterowanie zapewnia dotykowy wyświetlacz. Młynek do kawy jest ceramiczny. Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą wynosi 300g. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,7l. Sprzęt został wyposażony w funkcję aroma Double Shot, która polega na zastosowaniu podwójnego procesu mielenia i parzenia, w celu wydobycia silniejszego aromatu i pozbycia się gorzkiego posmaku kawy. Dodatkowo ekspres posiada program automatycznego czyszczenia wszystkich przewodów po każdym użyciu. Informuje również kiedy należy wykonać odkamienianie, czyszczenie. Do czyszczenia i odkamieniania wbudowano system calc’nClean.

Siemens EQ6 TE607203RW

Sprawdź cenę!


4

Krups Nescafè Dolce Gusto Piccolo KP100B

Ekspres do kawy na kapsułki Dolce Gusto to ekspres łatwy w obsłudze, wystarczy włączyć, włożyć ulubioną kapsułkę do magnetycznego uchwytu, uzupełnić zbiornik na wodę i włączyć ciepłą lub zimną wodę. Automatyczne wyłączenie następuje po 5 minutach od ostatniego użytkowania. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 0,6l. Ekspres na kapsułki posiada 3-poziomową regulację wysokości podstawki na filiżankę. Możemy w łatwy sposób przygotować szeroką gamę napojów gorących i zimnych. Jest to niewątpliwie tani ekspres do kawy. Dodatkowym atutem jest jego dostępność w różnych kolorach. Kawa do ekspresu Krups jest szeroko dostępna w różnych wersjach.

Krups Nescafè Dolce Gusto Piccolo KP100B

Sprawdź cenę!


5

JURA IMPRESSA C60 – ranking ekspresów do kawy

Ekspres Jura to ekspres wysokociśnieniowy. Posiada podwójny dozownik, co oznacza możliwość parzenia równocześnie dwóch kaw. Przetwarza zarówno kawę w ziarnach jak i mieloną. Pojemność zbiornika na kawę wynosi 200g. Natomiast pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,9l. W tym modelu, producent zastosował technologię Thermoblock, co gwarantuje przygotowanie różnych rodzajów kaw w odpowiednich temperaturach. Dodatkowo użytkownik może samodzielnie regulować ilość kawy, moc kawy , stopień zmielenia ziaren. Ekspres wyposażony jest w 5 programów: płukania, czyszczenia, odkamieniania, programowania czasu wyłączania, regulacji twardości wody.

JURA IMPRESSA C60

Sprawdź cenę!

Nasz ranking ekspresów do kawy zawiera obecnie 5 propozycji. Czekamy na Wasze opinie,
aby to zestawienie rozszerzyć. Jakie Waszym zdaniem są najlepsze ekspresy do kawy?

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0