Ranking odkurzaczy piorących – jaki wybrać?

TOP5 Odkurzacze piorące
Jak wybrać najlepszy odkurzacz piorący?
Ranking odkurzaczy piorących

Jeżeli rozważasz zakup odkurzacza piorącego, na pewno zadajesz sobie pytanie, jaki odkurzacz piorący wybrać spośród bogatej oferty rynkowej. Odkurzacze piorące są wielofunkcyjne, co stanowi ich niewątpliwy atut. Dobre odkurzacze piorące zmyją podłogę Twoim ulubionym płynem równocześnie zbierając kurz i brud z podłogi, posiadają końcówkę do prania tapicerki oraz szereg końcówek do odkurzania różnych powierzchni w Twoim domu. Poniżej znajduje się ranking odkurzaczy piorących, mamy nadzieję, że dzięki niemu wybierzesz dla siebie najlepszy odkurzacz.

Najlepsze odkurzacze piorące

Jaki wybrać odkurzacz piorący?

Zelmer Aquawelt 919.0 ST – najlepszy odkurzacz piorący

najlepszy odkurzacz piorący

Odkurzacz Zelmer jest najpopularniejszy w rankingu odkurzaczy piorących. Jest to stosunkowo tani odkurzacz piorący. Można nim odkurzać standardowo, czyli do worka, lub do specjalnego pojemnika z wodą. Filtr do odkurzacza HEPA można oczyścić pod bieżącą wodą.  Rura do odkurzacza jest metalowa teleskopowa, a dzięki elastycznemu wężowi mamy zapewniony komfort użytkowania. Odkurzacz piorący Zelmer posiada cyfrową regulację mocy, która może wynosić nawet 1600W.

W zestawie do odkurzacza producent zamieścił szczotki do odkurzacza oraz ssawki: szczotka do kamienia Zelmer, turbo szczotka do odkurzacza Zelmer, mała szczotka do odkurzacza Zelmer, ssawko-szczotka Zelmer, ssawka duża do prania dywanów i zbierania wody Zelmer, mała ssawka do prania dywanów i tapicerek Zelmer, ssawka szczelinowa Zelmer, mała ssawka Zelmer. Przewód do odkurzacza ma 5,6m długości, jest zwijalny. Poziom hałasu sięga 80 dB.  Odkurzacz posiada trzy zbiorniki: zbiornik na odpady o pojemności 2,5l, zbiornik na wodę o pojemności 5l, zbiornik z detergentem 1,7l. Niestety odkurzacz nie informuje nas kiedy nastąpi zapełnienie zbiornika z odpadami oraz kiedy nastąpi zabrudzenie filtra. Posiada natomiast inne dodatkowe funkcje takie jak: blokada przed odkurzaniem bez worka oraz ochrona silnika przed przegrzaniem.

Zelmer Aquawelt 919.0 ST

654,00 zł 915,00 zł


back to menu ↑

THOMAS Aqua+ Multiclean X10 Parquet – 2 miejsce w rankingu odkurzaczy piorących

ranking odkurzaczy piorących

Odkurzacz piorący Thomas przeznaczony jest specjalnie do parkietów, ale nie wyłącznie do parkietów. W zestawie mamy różnego rodzaju końcówki do odkurzacza, które poradzą sobie świetnie z dywanami, płytkami oraz obiciami. Filtr do odkurzacza to Aqua+ Multiclean X10 Parquet, jest to filtr wodny, który dzięki innowacyjnej technologii wiąże w wodzie wszystkie cząsteczki nawet najdrobniejszego kurzu, brudu, czy bakterii. Filtr ten nadaje się do prania.  Odkurzacz można używać z filtrem wodnym lub ze zwykłym workiem na kurz o dużej pojemności XXL.

Rura do odkurzacza jest teleskopowa, została wykonana ze stali nierdzewnej, a dzięki tekstylnemu, elastycznemu wężowi mamy zapewniony komfort użytkowania. W uchwycie odkurzacza zamontowany został mechanizm do włączania/wyłączania oraz do 3-stopniowej regulacji siły ssania. W wyposażeniu dodatkowym odkurzacza piorącego Thomas zawarta jest: szczotka do dywanów i parkietów, szczotka do tapicerki, szczotka do mebli, ssawka, ssawka do prania tapicerki, ssawka do prania dywanów, szczotka do zmywania parkietów oraz dwie nakładki z mikrofibry, jedna przeznaczona do mycia płytek zaś druga do mycia parkietów.

Przewód do odkurza ma 8m długości, jest zwijalny. Odkurzacz posiada dwa zbiorniki: zbiornik na odpady o pojemności 6l oraz zbiornik na wodę do którego bezpośrednio dolewa się detergent. Moc odkurzacza wynosi 1700W.

THOMAS AQUA+ MULTICLEAN X10 PARQUET

1339,00 zł 1627,00 zł


back to menu ↑

Philips PowerPro Ulimate FC9921/09

Odkurzacz piorący Philips jest to odkurzacz bezworkowy. Filtr do odkurzacza HEPA 13 wyłapuje prawie 100% zanieczyszczeń i jest filtrem antyalergicznym. Teleskopowa rura odkurzacza wykonana jest z aluminium. W uchwycie odkurzacza piorącego Philips umieszczone są funkcje wyłączania/włączania, zmiany mocy oraz pilot umożliwiający manewrowanie nasadką w trudno dostępnych miejscach.  Dodatkowo do zestawu została dołączona: nasadka TriActivMax, nasadka TriActiveZ, szczotka i mała nasadka 2 w 01, szczelinówka, nasadka do twardych powierzchni. Przewód od odkurzacza ma 8m długości i jest zwijalny. Moc silnika wynosi 650W. Natomiast poziom hałasu sięga 75dB. W odkurzaczu została zastosowana technologia PowerCyclone 7, która gwarantuje wyjątkową moc ssania.

Philips PowerPro Ulimate FC9921/09

1548,00 zł 1576,00 zł


back to menu ↑

Karcher Odkurzacz z funkcją prania SE 5.100

Odkurzacz piorący Karcher to dobry odkurzacz do prania dywanów, tapicerki i mebli tapicerowanych, materacy, siedzeń samochodowych oraz tkanin dekoracyjnych ponad to świetnie sprawdza w odsysaniu suchych zanieczyszczeń i wody z podłogi twardej. Odkurzacz posiada dwa zbiorniki: zbiornik na wodę czystą o pojemności 4l oraz zbiornik na wodę brudną o pojemności 4l, w celu uprzątnięcia suchych śmieci producent zaleca użycie worków filtracyjnych. Wszelkie akcesoria takie jak rura czy kabel przechowywane są na obudowie odkurzacza. Odkurzacz Karcher został wyposażony w: wąż spryskująco-odsysający, rury do ekstrakcji, dysze spryskująco-odsysającą z nasadką do podłóg twardych, ssawkę szczelinową, ssawkę do tapicerki. Przewód do odkurzania ma 5m długości. Moc silnika to 1400W. Odkurzacz  nie informuje nas kiedy nastąpi zapełnienie pojemnika na odpady natomiast poinformuje użytkownika o zabrudzeniu filtra.

Karcher Odkurzacz z funkcją prania SE 5.100

979,90 zł 1049,00 zł


back to menu ↑

Vax Floormate Deluxe (HF85-FM-D-E)

Odkurzacz piorący Vax to stosunkowo lekki odkurzacz pionowy. Jest to odkurzacz do mycia podłóg. Dzięki głowicy SpinScrub szoruje i usuwa palmy i zabrudzenia. Model ten nie odkurza na sucho. Nie musimy schylać się, aby uruchomić wypływ czystej wody, wystarczy, że naciśniemy przycisk znajdujący się w uchwycie. Odkurzacz wyposażony jest w pokrętło z funkcjami: włączania/wyłączania szczotki, odsysania wody pozostałej po myciu podłogi, co pozwala na szybsze wysuszenie posadzki. Odkurzacz Vax posiada dwa zbiorniki: zbiornik na czystą wodę o pojemności 1,4l, do którego można wlać wybrany detergent oraz zbiornik na wodę brudną o pojemności 1,1l. Przewód do odkurzacza ma 6m długości. Szerokość sprzątanego pasa to 30cm. W zestawie do urządzenia mamy dwie szczotki czyszczące: SpinScrub do parkietów oraz SpinScrub do płytek, marmuru, ceramiki.

Vax Floormate Deluxe (HF85-FM-D-E)

1249,00 zł 1599,00 zł

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0