Razer DeathAdder Chroma

0
Razer DeathAdder Chroma
8.8 Total Score

Najlepsza cena!

SPRAWDŹ

ERGONOMICZNY KSZTAŁT STWORZONY DLA NAJLEPSZYCH ESPORTOWCÓW

Idealnie dopasowany do dłoni ergonomiczny kształt Razer DeathAdder Chroma daje graczom najbardziej komfortowe wrażenia podczas gry, zwłaszcza podczas największych rozgrywek. Razer DeathAdder Chroma wraz z gumowymi uchwytami bocznymi zapewnia kontrolę nawet przy bardzo długim użytkowaniu.

ULTRA DOKŁADNY CZUJNIK OPTYCZNY

Razer DeathAdder Chroma jest wyposażony w sensor optyczny o rozdzielczości 10.000 dpi, zdolny do poruszania się myszą o prędkości do 300 cali na sekundę i przyspieszenia 50 g*. Oznacza to, że można je poruszać z szybką lub wolną prędkością i zawsze reagować na ekranie z dokładnością i płynnością organiczną tylko przy użyciu czujnika optycznego.

Dzięki niesamowitej ilości danych technicznych śledzonych przez Razer Synapse mamy możliwość na dostosowanie Razer DeathAdder Chroma do indywidualnego stylu gry i poprawić trafność strzałów oraz ruchów.

* Testowany na Razer Goliathus Control Edition – miękka mysz

8.8 Total Score

User Rating: 4.4 (5 votes)

Prezentacja Razer DeathAdder Chroma | myszka dla graczy!

Kolejny raz w materiale moreleTV wystąpi Kendo. W tym odcinku przygotował on dla Was coś specjalnego - prezentację myszki Razer DeathAdder Chroma, ...

UNBOXING - Razer DeathAdder Chroma, Firefly oraz Bungee

Linkacze do sprzętu: Myszka: http://bit.ly/TivoltDAChroma Podkładka: http://bit.ly/TivFirefly Bungee: http://bit.ly/TivBungee.

Razer DeathAdder Chroma - najnowsza wersja świetnej myszki w akcji!

Pełna wersja recenzji (tekst + zdjęcia) ▻ http://www.videotesty.pl/recenzja/1451/Razer-DeathAdder-Chroma-Najnowsza-Wersja-Swietnej-Myszki-w-Akcji/ Kupuj ...

IZAKowe sprzęty #4 Myszki - Deathadder Chroma vs SteelSeries Rival vs Zowie FK1

Nawiązałem współpracę z PROCPU.pl! Dzięki nim będę mógł kilka razy w miesiącu nagrywać filmiki z testami sprzętu gamingowego, wysłane przez ich sklep.

Razer Deathadder Elite VS Deathadder Chroma A Review and Comparison

This is a video I have really been looking forwards to making as the Razer Deathadder has been my favorite mouse since 2013. I was really curious to see just ...

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0