Samsung Galaxy S8

Deal Score0

2708,30 zł 2999,99 zł

SPRAWDŹ
0

Galaxy S8 i S8+ jako pierwszy smartfon został wyposażony w najbardziej zaawansowany procesor wykonany w technologii 10 nm. Dzięki temu pobieranie plików i przełączanie się pomiędzy aplikacjami dzieje się z bardzo dużą prędkością.

Nowy standard dla telefonów o najlepszych osiągach

Aplikacje ładują się szybciej, baterii wystarcza na dłużej, a zużycie energii jest niższe o 20%. Dzięki innowacyjnemu procesorowi 10 nm Galaxy S8 i S8+ są szybszymi smartfonami o lepszych parametrach. Tak efektywnymi jak Ty.

Szybsze pobieranie

Galaxy S8 i S8+ mogą obsługiwać Gigabit LTE i Gigabit Wi-Fi. Wi-Fi w Galaxy S8 i S8+ obsługuje 1024-QAM, co oznacza, że prędkość pobierania jest do 20% wyższa w porównaniu z poprzednim modelem. Jeśli więc pobierasz duże pliki lub udostępniasz swoje dane, prędkość nie stanowi już problemu.

*Galaxy S8 i S8+ są do 20% szybsze niż Galaxy S7 na Wi-Fi (802.11ac). Rzeczywista prędkość zależy od kraju, operatora i innych czynników użytkowania. Wymagana jest obsługa routera 1024-QAM.

Gry na nowym poziomie

Twoje ulubione gry przechodzą na najwyższy poziom, gdy grasz na wyświetlaczu Infinity Galaxy S8 i S8+ . Dzięki możliwościom jakie daje Vulkan API, masz przed sobą całe godziny wciągającej zabawy, nawet w przypadku gier z bardzo wymagającą grafiką.

Krystalicznie czysty dźwięk

Miłośnicy muzyki mogą cieszyć się doskonałej jakości muzyką. Galaxy S8 i S8+ wyposażono w obsługę 32-bitowego kodowania PCM i systemu zapisu dźwięku DSD64/128. Nowe słuchawki opracowane przez AKG, oferują dźwięk w jakości premium. Udoskonaliliśmy też budowę słuchawek aby zapewnić większy komfort dla ucha, podczas gdy Ty delektujesz się muzycznymi doznaniami.

*Odtwarzanie DSD64 i DSD128 może być ograniczone, w zależności od formatu pliku.

Pamięć z możliwością rozbudowy

Usuwanie niech będzie opcją, a nie koniecznością. Zachowaj ważne pliki, zdjęcia i filmy pod ręką dzięki pamięci rozszerzalnej do 256 GB.

Moc, która trwa

Możesz używać swojego Galaxy S8 lub S8+ dłużej na jednym ładowaniu, ponieważ wydajny procesor zapewnia bardziej efektywne wykorzystanie baterii. Dodatkowo wygodne ładowanie bezprzewodowe i szybkie ładowanie baterii pozwoli Ci zaoszczędzić czas i nerwy.

Dobrze zrobione selfie

Włącz przedni aparat i zrób selfie, które będzie Twoją wizytówką. Inteligentny autofocus śledzi twarze, więc bez względu na to, w jakich warunkach robisz selfie, każde ujęcie będzie ostre. Dzięki udoskonalonemu przetwarzaniu wieloramkowego obrazu wszystkie autoportrety są doskonale wyraźne.

Uchwyć widok nocy

Ciemność nie jest straszna dla aparatu Galaxy S8 i S8+. Jasny obiektyw F1.7 i duże piksele 1,4 µm wpuszczają więcej światła do środka, nawet gdy na zewnątrz nie ma go pod dostatkiem.

Krystalicznie czyste wspomnienia

Czasem wyjątkowy zbieg okoliczności skutkuje niepowtarzalną sceną, idealną do zdjęcia. Za pomocą aparatów w Galaxy S8 i S8+ ta chwila pozostanie Twoja na zawsze. Aparaty te wykorzystują udoskonalone przetwarzanie obrazu oraz ujęcia seryjne i łączą je w jedno zdjęcie o wysokiej jakości. Wystarczy nacisnąć spust migawki.

10 Total Score

User Rating: 5 (1 votes)

Oto Samsung GALAXY S8 i S8 PLUS - nasze pierwsze wrażenia

Premiera Samsungów Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus - pierwsze wrażenia na gorąco Z Samsungów Galaxy S8 i S8 Plus korzystaliśmy jeszcze przed oficjalną ...

Samsung Galaxy S8 i S8+ Pierwsze wrażenia | Robert Nawrowski

Najniższe ceny: S8 Orchid Grey https://goo.gl/HfJ3DG S8 Midnight Black https://goo.gl/6dPj1W S8 Silver Arctic https://goo.gl/fhE5se S8 Plus Orchid Grey ...

Samsung Galaxy S8+ - recenzja, Mobzilla odc. 366

Samsung Galaxy S8+ to mocny pretendent to tytułu najciekawszego smartfonu roku, mimo, że jest dopiero kwiecień. Czy urządzenie rzeczywiście zapiera dech.

Samsung Galaxy S8 - opinia po dwóch miesiącach użytkowania

Subnij 😉 http://goo.gl/9yFz5J Znajdź mnie na Twitterze: https://twitter.com/k25pl. Dziś zapraszam Was na film będący podsumowaniem mojej - póki co ...

Samsung Galaxy S8 Plus - recenzja Spider's Web

SAMSUNG GALAXY S8+ - recenzja Spider's Web Samsung Galaxy S8 Plus to jeden z najlepszych tegorocznych smartfonów, nie mam co do tego wątpliwości.

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0