SENNHEISER G4ME ZERO

Deal Score0

790,00 zł 1157,99 zł

SPRAWDŹ
0

Dzięki zastosowaniu systemu EAR (Ergonomic Acoustic Refinement) model G4ME™ ZERO zapewnia najwyższą precyzję i czystość brzmienia. Zmodernizowana, zamknięta konstrukcja kapsuł wyposażonych w stalowy, pomalowany grid pozwala usłyszeć nawet najdrobniejsze detale dźwiękowe podczas gry.
NAJWYŻSZA WYGODA
Podczas prac nad modelem G4ME™ ZERO firma Sennheiser wróciła do punktu wyjścia w celu zdefiniowania na nowo koncepcji wygodnych słuchawek do gry. Celem było zaprojektowanie najwygodniejszych a zarazem najlepiej brzmiących słuchawek na rynku. Zdaniem producenta ten cel został osiągnięty.

DOSKONAŁE DOPASOWANIE

Słuchawki G4ME™ ZERO zostały wyposażone w nowe kapsuły będące dalszym rozwinięciem konstrukcji stosowanych w słuchawkach lotniczych. Nauszniki z dwuwarstwowej pianki z pamięcią wyposażone są w osłonę z grubej skóry. Dolna część nausznika jest grubsza celem zapewnienia dobrego kontaktu kapsuł wokółusznych z głową co zapobiega propagacji dźwięku do otoczenia podczas gry.

INTENSYWNE WRAŻENIA DŹWIĘKOWE

Połączenie nowej konstrukcji, wykładzin oraz pianki z pamięcią zapewniających szczelne dopasowanie słuchawek do ucha czynią z modelu G4ME™ ZERO najcichszy zestaw do gry na rynku. Dźwięk nie dociera zarówno z otoczenia do ucha gracza jak i w drugą stronę dzięki czemu słuchanie nie jest uciążliwe dla osób znajdujące się w bezpośrednim otoczeniu.

NIEMIECKA INŻYNIERIA DŹWIĘKU NAJWYŻSZYCH LOTÓW

Przetworniki zastosowane w słuchawkach G4ME™ ZERO zostały opracowane w laboratoriach producenta w Niemczech. Są zoptymalizowane w celu zapewnienia ekstremalnie precyzyjnego odwzorowania dźwięku bez względu na rodzaj gry. Każdy egzemplarz słuchawek jest indywidualnie testowany pod kątem mechanicznym i akustycznym.

SPRAWDŹ RÓŻNICĘ !

Profesjonalny mikrofon zastosowany w słuchawkach G4ME™ ZERO stanowi klasę samą w sobie. Układ redukcji szumu właściwy dla rozwiązań high-end zapewnia kryształowo czysty dźwięk podczas rozmowy ze współgraczami.

INTUICYJNE STEROWANIE

Regulator głośności zintegrowany z prawą kapsuła zapewnia minimalny czas regulacji bez konieczności szukania przełączników na przewodzie. Słuchawki G4ME™ ZERO są również wyposażone w wygodny mikrofon z funkcją mute. W celu jego wyłączenia wystarczy podnieść wspornik mikrofonu.

SKŁADANA KONSTRUKCJA I ETUI
W celu eliminacji ryzyka zarysowania lub uszkodzenia podczas transportu słuchawki wyposażone są w składaną konstrukcję umożliwiającą złożenie i umieszczenie ich w dostarczonym etui transportowym.

DOSKONAŁE DOPASOWANIE
Sennheiser jest jedynym producentem audio który produkuje zarówno wysokiej klasy mikrofony stosowane do nagrywania dźwięku w grach jak i zestawy słuchawkowe umożliwiające jego odtworzenie. Po co więc szukać zestawów słuchawkowych innych producentów ?

Cechy charakterystyczne słuchawek G4ME ZERO:

– pierwsze na świecie słuchawki do gier wyposażone w nauszniki z wielowarstwowej pianki z pamięciąKup G4ME-ZERO na www.sennheiser.com.pl
– wyjątkowa czystość i precyzja dźwięku dzięki przetwornikom opracowanym w laboratorium producenta
– najwyższa wygoda użytkowania dzięki zastosowaniu nauszników XXL
– profesjonalny mikrofon z systemem redukcji szumu oraz intuicyjną funkcją mute
– zamknięta konstrukcja kapsuł zapewnia eliminację hałasu otoczenia co pozwala skoncentrować się na grze
– gwarancja 2 lata

Zestaw zawiera:

– słuchawki G4ME ZERO
– etui
– instrukcja obsługi

Dostępne akcesoria:

– przejściówka PCV 05 do PC, MAC, PS4 (2 x jack 3,5 mm stereo – jack 3,5 mm 4-polowy

Dane techniczne:

Konstrukcja
Długość przewodu 3 m
Podłączenie 2 x 3,5 mm Kup G4ME-ZERO na www.sennheiser.com.pl
Waga 312g
Mikrofon
Pasmo przenoszenia 50 – 16000 Hz
Typ z redukcją szumów
Czułość -38 dBV / 94 dBSPL
Słuchawki
Pasmo przenoszenia 10 – 26000 Hz
Impedancja 50 Ω
Zniekształcenia THD < 0,1 %
Dynamika (SPL) 108 dB
Konstrukcja wokółuszna, zamknięta

Opis ze strony www.sennheiser.com.pl

9.5 Total Score

User Rating: 4.75 (4 votes)

G4ME ZERO - macamy i oglądamy

LAJKUJ W OPÓR ▻ http://facebook.com/gimperowski ▻ WIĘCEJ INFO ▻http://en-us.sennheiser.com/g4me-zero ▻ KOSZULKI ▻ http://gimperowski.cupsell.pl ...

Sennheiser G4ME ZERO Gaming Headset w/ Mic Review

If you're looking for an amazing sounding gaming headset with an integrated noise cancelling mic you really can't go wrong with these. Sennheiser makes some ...

Sennheiser G4ME ZERO Headset Review w/ Mic Test

NCIX (CA) - http://www.ncix.com/detail/sennheiser-g4me-zero-professional-ergonomic-65-94031.htm NCIX (US) ...

Sennheiser G4ME ZERO Headphones - Audiophile grade gaming??

Visit http://www.jayztwocents.com the the Official Website! OPEN THIS DESCRIPTION FOR COUPONS AND DISCOUNTS! The G4ME ZERO PC Gaming ...

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0