Steelseries Rival 100

0
Steelseries Rival 100
8.4 Total Score

Najlepsza cena!

Steelseries Rival 100
SPRAWDŹ

Stworzony do eSportu!

Aby zapewnić, że Steelseries Rival 100 spełnia rygorystyczne standardy graczy eSportowych,  Steeleseries poprosiło samych profesjonalistów, aby wzięli udział w projektowaniu tej myszy. SteelSeries współpracowało z zespołami, gromadząc opinie i dane, które pomogły im udoskonalić Rival 100 w kontekście e-sportu.

Optyczna mysz do gier z Rival 100 zapewnia niezrównane osiągi w grach komputerowych PC i Mac, wyposażona w najlepszej klasy sensor optyczny oraz sześć przycisków programowalnych, a to wszystko w najlepszej cenie.

Silnik SteelSeries Engine umożliwia graczom pełną kontrolę nad osiągami Rival 100. Dostosuj i zamień wszystkie 6 przycisków, dostosuj CPI czujnika optycznego i dostosuj podświetlenie RGB.

Projekt uniwersalny

Ergonomiczny kształt prawoskrętny i sześcioprzyciskowy układ zostały zaprojektowane do pracy wygodnie z dowolnym stylem trzymania myszy. Trwałe teksturowane boczne uchwyty po obu stronach myszy zapewniają maksymalny komfort.

8.4 Total Score

User Rating: 4.2 (5 votes)

Najlepsza myszka do 150 złotych? Recenzja SteelSeries Rival 100

Testujemy jedną z najpopularniejszych myszy firmy SteelSeries - Rival 100. Kendo zaprasza Was na materiał, w którym nie zabraknie jednoznacznej opinii o ...

SteelSeries Rival 100 - Test i recenzja niedrogiego optyka

Spodobał Ci się film? Subskrybuj kanał i poleć go znajomym Najlepsze ceny prezentowanych sprzętów sprawdzisz poniżej: WARTO ZAJRZEĆ Sprawdź cenę ...

SteelSeries Rival 100 - unboxing - myszka do CS:GO

SteelSeries Rival 100 kupisz tutaj: http://procpu.pl/p/1544/29523/steelseries-rival-100-myszki-gaming-strefa-gracza.html Idealna myszka dla graczy CS:GO!

Recenzja Myszy SteelSeries rival 100

SteelSeries Rival 100 Test myszki do CS:GO

Ceny i dostępność wszystkich wersji: http://www.ceneo.pl/;szukaj-rival+100#crid=101214&pid=7756 ------------------------ Więcej na: www.wavepc.pl Instagram: ...

Czekamy na Twoją opinię

Leave a reply

Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0